O nas

 

Onas

 

AB PORT jest liderem wśród działających w Polsce firm zajmujących się pośrednictwem ubezpieczeniowym. Początki działalności sięgają roku 1997, kiedy rynek dopiero się tworzył, a klienci mieli do wyboru tylko kilka towarzystw ubezpieczeniowych. Obecnie kilkadziesiąt towarzystw oferuje setki produktów, często podobnych do siebie, lecz znacznie różniących się ceną oraz docelową grupą klientów.

Jako pierwsza firma w kraju oparliśmy naszą działalność na rzetelnym wyborze ubezpieczyciela oraz maksymalnym obniżeniu składki, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości ubezpieczenia i wiarygodności firmy likwidującej szkody.

Wieloletnie doświadczenie we współpracy z większością towarzystw ubezpieczeniowych działających w Polsce, pozwoliło wypracować produkty i ceny, które okazują się bezkonkurencyjne, w porównaniu do innych.

Wykwalifikowana kadra pracownicza oraz doświadczona kadra zarządcza tworzą zgrany zespół ukierunkowany na indywidualne traktowanie i wysoki standard obsługi osób szukających dobrego i tańszego ubezpieczenia.

Dzięki temu dziesiątki tysięcy klientów otrzymuje ubezpieczenie tańsze oraz jakościowo lepsze niż gdzie indziej na rynku.

Zapraszamy serdecznie!
Zespół AB Port